HDP Hangi Halkın Kardeşi?

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

HDP Hangi Halkın Kardeşi?

Mesajgönderen lmia » 19 May 2015 12:36

facebook
twitter
gplus

Verdiğim herşeyin tarihine bakmayı unutmayın. 23 Nisan 2014'te olmuş olaylar çoğu. Güncel tek bir foto var. Bunları niye koyuyorum? Biz balık hafızalıyız. HDP'yi hemen halkların kardeşi sanarız. Hangi halkların kardeşi bilmem ama bu halkın kardeşi değil onu biliyorum

Resim

http://siyasihaber.org/hdp-katledilen-ermenileri-andi

http://arsiv.marksist.org/haberler/1458 ... ide-anildi

http://www.etha.com.tr/Haber/2014/04/23 ... leri-andi/
hıı akpli olduğumdan avatarımda subliminal veriyorum
Kullanıcı avatarı
lmia

Re: HDP Hangi Halkın Kardeşi?

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 19 May 2015 14:28

facebook
twitter
gplus

Şu şerefsizlere oy verecek solculara acıyorum.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen WINXPERROR » 19 May 2015 14:46

facebook
twitter
gplus

Böyleleri kürtün yanındayız der , kürdü küçük düşürmek için.Atatürk'ün yanındayız der Atatürk'ü küçük düşürmek için. :twisted:
WINXPERROR

Mesajgönderen lmia » 19 May 2015 20:24

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:Şu şerefsizlere oy verecek solculara acıyorum.

O solcular sorsan bu bölücülerden nefret ediyor normalde (bölücü şerefsizlerden nasıl nefret edilmesin) ama gelgelelim ki bu aralar ne bölücüler hakkında konuşuyorlar ne de böyle haberlere ses çıkarıyorlar. "Aman seçim zamanı yaklaşıyor şu bölücülere bi süre ses çıkarmayalım da akp oy kaybetsin" kafası. CHP var, MHP var, Hepar var başka partiler var git bunlara oy ver madem AKPyi istemiyosun.

Ama onlar da haklı. Şimdi bu solcular azınlık. Oyları CHP'ye, MHP'ye, Hepar'a ya da başka partilere verseler bi işe yaramayacak. Ama HDP'ye verseler işe yarayacak. Sadece HDP'ye verilince işe yarıyor bu azınlık oyları. Bunları böyle çok pis kandırmışlar. Geçen seçimde şu oyu aldık bu seçimde şurdan 3 gelse, şu 5 olsa, akp şuna düşse, bu böyle olsa diye hayali bir hesaplama yapılıyor ve her zaman oyumuzu hdp'ye verirsek işe yarayacağı sonucu çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
lmia

Mesajgönderen Mecruh » 19 May 2015 21:50

facebook
twitter
gplus

Türk ve Türkiye düşmanı parti. İslam düşmanı.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 19 May 2015 22:06

facebook
twitter
gplus

Kendi resmi adresleri değilse adamlara yaptığımız butun eleştiriler askıda kalır.Uç beş kişinin tutumunu bir orgute mal edemezsiniz.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 19 May 2015 22:43

facebook
twitter
gplus

fark etmez;
Resim
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen hugo'ya ne oldu » 19 May 2015 22:56

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Kendi resmi adresleri değilse adamlara yaptığımız butun eleştiriler askıda kalır.Uç beş kişinin tutumunu bir orgute mal edemezsiniz.

Twitter'a mı sadece baktın? Alttaki haberlere bi bak istersen. 3-5 kişi değil partinin resmi temsilcileri katliam çığırtkanlığı yapıyor.
Zaten ya MIT yapmıştır, ya başkaları HDP adına yapmıştır, ya o adam aslında HDP-PKK içindeki MIT ajanıdır.

Ayrıca tweet için partinin eylemi yapan resmi twitter sayfasını buldum senin için:
https://twitter.com/hdpsisli

Google'a 5 kelime yazdım ve bak ne çıktı:
https://www.google.com.tr/webhp?sourcei ... %B1m%C4%B1

Resim

2. sırada çıkan şeye bak. Böyle bir tweet, bu parti tarafından atılmış, google a da indekslenmiş.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
hugo'ya ne oldu

Mesajgönderen huzurdoğada » 20 May 2015 10:37

facebook
twitter
gplus

Şöyleki medyada inanılmaz bi hdp yi şirin gösterme gayreti var. Hiçbir şey bu millete bu adamların terörü nasıl desteklediklerini ve göz göre göre Türk düşmanlığı yapmayı nasıl sürdürdüklerini unutturmamalı. Selahattin Demirtaş gerçekten iyi bir siyasetçi ama dediğimiz gibi sınırın yanlış tarafında. O yüzden bu partiyi hiçbir şey aklayamaz. Gelgelelim iktidardan memnun olmayan biri için kurtulmanın tek yolu bu adamların barajı geçmesi. Ben de iktidardan nefret ettiğim için bu adamların barajı geçmesini istiyorum. Demokrasinin bir zayıf yanı da bu işte. Kötüden kurtulmak için başka bir kötüyü desteklemek zorunda kalmak.
"Bana sevgi değil,para değil,ün değil,hakikati verin.Zengin yemeklerin,şarabın ve dalkavukların bulunduğu sofrada oturdum,hakikat ve samimiyet yoktu;misafire hiç de iyi davranılmayan bu yerden aç ayrıldım"
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Mesajgönderen lmia » 20 May 2015 18:55

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Kendi resmi adresleri değilse adamlara yaptığımız butun eleştiriler askıda kalır.Uç beş kişinin tutumunu bir orgute mal edemezsiniz.

Bir haberlere de bak istersen sadece o tweet için söylenmiyor bunlar. Tweet için de gereken söylenmiş zaten bende aynı şeyleri tekrar yazmayacağım. Gerçi değil 2 kere, 10 kere de yazılsa, bin kere de söylense bazılarının anlamak istediğini sanmıyorum.

huzurdoğada yazdı:Şöyleki medyada inanılmaz bi hdp yi şirin gösterme gayreti var. Hiçbir şey bu millete bu adamların terörü nasıl desteklediklerini ve göz göre göre Türk düşmanlığı yapmayı nasıl sürdürdüklerini unutturmamalı. Selahattin Demirtaş gerçekten iyi bir siyasetçi ama dediğimiz gibi sınırın yanlış tarafında. O yüzden bu partiyi hiçbir şey aklayamaz. Gelgelelim iktidardan memnun olmayan biri için kurtulmanın tek yolu bu adamların barajı geçmesi. Ben de iktidardan nefret ettiğim için bu adamların barajı geçmesini istiyorum. Demokrasinin bir zayıf yanı da bu işte. Kötüden kurtulmak için başka bir kötüyü desteklemek zorunda kalmak.

Medyaya ne görev verilmişse onu yapıyor. Zaten ünlüler arasında da çok entel bölücü var... Ancak kurtulmanın tek yolu HDP falan değil. Sizi çok pis kandırmışlar. Hani medya diyorsun ya, heh işte biraz o medyanın, biraz o entel kürtçülerin, biraz solcu komünist provakatörlerin yaptığı bir manipülasyondan başka bir şey değil bu. Hani iş AKP'ye gelince, çözüm süreci diyip bölücülerin elini nasıl güçlendirdiğini eleştiriyosunuz ya, heh işte o eleştirdiğiniz şeyi kendiniz yapıyorsunuz. Adamlar ne hale geldiler, bi de siz oylarını artırmaktan bahsediyosunuz. Böyle toplumun kanını emen hainlere oy moy verilmez. Bu adamların oyları artmamalı aksine azalmalı. Her geçen gün bir kişi daha bunların oyununu görmeli. "Günü kurtaralım" derken ömrü hibe etmek gibi bir şey bu. Ben zaten tek çare hdp diyenlerin ya yukarıda zikrettiğim kişilerin manipülasyonları sonucu kandırılmış olduğunu, ya da gerçekten HDP'li olduğunu düşünüyorum. Böyle "entel bölücü" o kadar çok var ki, artık şaşırmıyorum böyle şeylere
Kullanıcı avatarı
lmia

Sonraki

Dön Siyaset Politika